PROGRAMMID

Lähivaate mustkunst: Charleka maagia varieerub klassikalisest mustkunstist kuni mõtetelugemiseni ja toimub vahetult vaatajate silmade all. Lähivaate mustkunst on mitmekülgne, paindlik ja elav ning sobib pea igat sorti üritusele. Tavaliselt liigub mustkunstnik ringi laudades või väiksemates seltskondades kuid lähivaate mustkunsti on võimalik edukalt presenteerida ka eraldi show-programmina.

 

Kaardishow: Mustkunstnik Charlekas on ainuke mustkunstnik Eestis, kes pakub originaalset showd ainult kaartidega, mille peamisteks elementideks on käteosavus ja tähelepanu eemalejuhtimine. Sobib suurepäraselt meelelahutusena pokkeri turniiridele ja kasiino stiilis pidudele. Iga kord on erinev kava, mis pannakse kokku Teie vajadustest lähtuvalt. Soovi korral ka kaarditrikkide õpetused.

 

Lavashow: Mustkunstnik Charlekas lavashow publikule kus on 50 ning enam inimest. Show eeldab (väikese)lava ning peamikrofoni olemasolu. 25 minutiline etteaste sisaldab klassikalist mustkunsti modernses kastmes millest saab vahetult osa võtta ka publik. Komöödia, mentalism, illusioon.

 

 

Show tuvidega:  Mustkunstnik Charlekas pakub Teile ainulaadset ning unustamatut lavashowd tuvide ja illusioonidega. Esteetika ja mustkunsti suurepärane sümbioos mis sobib igas vanuses ning igas rahvuses publikule. Eksklusiivse etteaste baaselementideks on kuus lumivalget tuvi ning rahvusvaheline keel – muusika.